YTSO Hayaline Kavuşuyor

YTSO Hayaline Kavuşuyor

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) yeni hizmet binasında çalışmaların %90’lık bölümü tamamlanırken iç tefrişatı ise devam ediyor.

YTSO Başkanı Tahsin Becan, “Binaya Mayıs-Haziran ayı gibi geçmiş olmayı planlıyoruz” dedi.

Çınarcık Yolu üzerindeki Halk Eğitim Merkezi'nin yan tarafından yapımına başlanan YTSO yeni hizmet binası büyük oranda tamamlanarak geri sayım başladı. Bina toplamda 5350 metrekarelik kapalı alan sahip. 350 kişilik konferans salonu, eğitim salonları, üye toplantı odaları, üyelerimizin kullanımına açık sosyal tesisleri, hizmet birimleri, yönetim birimleri ve teknik alt yapısı ile son derece donanımlı ve geleceğin binası olarak inşa edilen YTSO'nun yeni hizmet binası Mayıs-Haziran ayları aralığında devreye girecek.

Böylesi önemli bir yatırımı hayata geçirmenin kendi yönetimleri döneminde nasip olmasından büyük bir mutluluk ve gurur duyduğunu ifade eden YTSO Başkanı Tahsin Becan, “Binanın iç tefrişatı hariç diğer bütün çalışmaları tamamlandı. İç tefrişatı da önemli oranda bitirdik. %90’lık bölümünün bittiği binanın 2021 yılının Mayıs-Haziran ayaları aralığında hizmete girmesini bekliyoruz. Bu bina odamızın 50 yıllık ihtiyacına karşılık verecek şekilde tasarlandı. YTSO’ya böyle bir hizmeti kazandıran ekipte olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle