YTSO Fuar Günleri Başladı

YTSO Fuar Günleri Başladı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin fuarlara aktif katılım sağlayarak sektörleriyle ilgili bilgi ve tecrübelerini arttırmaları amacıyla “YTSO Fuar Günleri” çalışması .yeniden başlatıldı.

Bu amaçla, YTSO olarak ticari yaşamlarında yeni oluşumlar sağlamak isteyen oda üyeleri İle “Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”na ziyaret gerçekleştirildi. 11 Ekim 2018 Perşembe günü ziyaret edilen fuarda, markalarını bayilik sistemi ile geliştirmek isteyen ulusal firmaların yanı sıra Türkiye pazarına yatırım yapmak üzere incelemek için gelen bayilik dernekleri ve bayilik vermek isteyen uluslararası firmalar bir araya geldi.

Türkiye’de küçük de olsa bir sermayesi bulunan ancak hangi alana yatırım yapacağına karar veremeyen girişimci adaylarının “fırsat kapısı” olarak gördüğü “Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”nın bu yıl on altıncısı 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.
Gıda, emlak, takı-aksesuar, cafe, restoran, tekstil, kozmetik, kuru temizleme, araç temizlik, teknoloji marketler, bebek ürünleri, hizmet vb. sektörlerden markaların yer aldığı, 16.Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, fuarda yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmasına, yeni markaların Türkiye pazarına girmesine ve Türk zincirlerinin yurtdışına açılmasına ön ayak oldu.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın sağladığı imkânlarla gerçekleştirilen fuar ziyaretine YTSO Üyesi 25 firma temsilcisi katıldı. Ziyaretçiler, markalarla birebir görüşme imkânı yakalamalarının yanında, gelişmekte olan teknolojileri ve ticari trendleri takip etme imkânını da yakalamış oldular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle