YTSO Binasının %80’i Tamamlandı

YTSO Binasının %80’i Tamamlandı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) yeni hizmet binasında çalışmaların %80’lik bölümü tamamlanırken iç tefrişatı ise devam ediyor.

YTSO Başkanı Tahsin Becan, “Bu bina odamıza en az 50 yıl yetecek şekilde tasarlandı” dedi.

YTSO tarafından Çınarcık Yolu üzerindeki Halk Eğitim Merkezi'nin yan tarafından yapımına başlanan YTSO yeni hizmet binası büyük oranda tamamlandı. Bina toplamda 5350 metrekarelik kapalı alan sahip. 350 kişilik konferans salonu, eğitim salonları, üye toplantı odaları, üyelerimizin kullanımına açık sosyal tesisleri, hizmet birimleri, yönetim birimleri ve teknik alt yapısı ile son derece donanımlı ve geleceğin binası olarak inşa edilen YTSO'nun yeni hizmet binasının açılışını ise TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu yapacak.

YTSO yeni hizmet binasının 2019 yılı içerisinde hizmete gireceğini yineleyen YTSO Başkanı Tahsin Becan, "Binanın iç tefrişatı hariç diğer bütün çalışmaları tamamlandı. İç tefrişat ise sürüyor. %80’lik bölümünün bittiği binanın 2020 yılının ortalarında hizmete girmesini bekliyoruz. Bu bina odamızın 50 yıllık ihtiyacına karşılık verecek şekilde tasarlandı. YTSO’ya böyle bir hizmeti kazandıran ekipte olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle