YTSO 9.Komite Toplantısı Gerçekleştirildi

YTSO  9.Komite Toplantısı Gerçekleştirildi

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) meslek komiteleri ile gerçekleştirdiği yemekli toplantı organizasyonlarına devam ediyor.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı işletmelerin mikro ölçekte sorun ve beklentilerini tespit etmek, çözüm önerileri geliştirmek, Odadan taleplerini belirlemek, İlin ve Odanın gelişmesi için düşüncelerini ve fikirlerini almak amacıyla 13 meslek grubunda bulunan tüm üyeleri ile yapılacak yemekli toplantıların dokuzuncusu tersaneler, makine imalatı ve metal sanayi üyelerinin bulunduğu 9.Meslek Komitesi üyeleri ile Elegance Resort Otel’de gerçekleştirildi.

YTSO olarak gerçekleştirilen faaliyetler hakkında da bilgiler veren YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan “Biz Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak sektörün gelişmesi ve sorunlarının ortadan kalkması için üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı yerine getirmeye hazırız. Üyelerimiz tarafından iletilen görüşler ve teklifler doğrultusunda iş planlarımızı yapıyoruz. Odamızın yapacağı çalışmalar ve yürüteceği projeler üyelerimizin fikirleri doğrultusunda gerçekleştirilecek. Bizler yapacağımız tüm çalışmaları üyelerimize ve Yalova’nın gelişimine katkı sağlaması, İlimizi bir adım daha öteye taşıması amacıyla gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. Bu anlamda sizlerden gelecek her türlü fikir ve öneri bizler için çok önemli. Toplantıya katılım sağlayarak fikirlerini ileten üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Dokuzuncu Meslek Komitesi YTSO Meclis Üyesi ve Cemre Marin Endüstri A.Ş. yetkilisi Hüseyin Toftar ile 9.Meslek Komitesi YTSO Meclis Üyesi ve Smak Makine İmalat Metal San.Tic.Ltd.Şti yetkilisi Selim Selimoğlu’nun, Komite üyelerini selamlama ve oda faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerinin ardından YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Birol Önderoğlu, ilimizde kurulma çalışmaları devam eden Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) ‘nin son durumları hakkında Komite üyelerine bilgilendirmede bulundu.

KOSGEB, İş-Kur Müdürlüğü ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın da iştirak ettiği ve destekler hakkında bilgilendirme de bulunduğu toplantıda, üyelerin bilgi güncellemelerinin de yapıldığı anket formları ile görüş ve öneriler yazılı şekilde YTSO’na iletildi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle