YESOB’tan CHP’ye Ziyaret

YESOB’tan CHP’ye Ziyaret

Yalova Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (YESOB) Başkanı Hüseyin Çetin, CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel’i ziyaret etti.

YESOB Başkanı Hüseyin Çetin ve başkan yardımcısı Adnan Dağ görüş alışverişinde bulunmak ve İl Başkanı Mehmet Gürel’e hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere CHP’yi ziyaret etti. Konuklarını kapıda karşılayan Gürel makamında YESOB Başkanı Hüseyin Çetin’le sohbet etti. Esnafların durumu ve pandemi sürecinin olumsuz yansımaları hakkında Gürel’e bilgi aktaran Çetin, “Esnaflarımız pandemiden en çok etkilenen kesim oldu. Pandeminin ilk görüldüğü günden başlayarak bugüne kadar gelinen süreçte esnaflarımız ayakta durmak için elinden gelen gayreti ve özveriyi gösteriyor. Yaz sezonundan da aradığını bulamayan esnafı çok zor bir kış dönemi bekliyor” diye konuştu.

Esnafların durumunu bildiklerini belirten CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ise, “Esnaflarımızın içerisinde bulunduğu durumu görüyoruz. Esnaflarımızın birçoğu bu süreçte ekmek teknelerini kapatmak zorunda kaldı. Ekonomideki durum toplumun her kesimini vurmayı sürdürüyor. Esnafımızın sorunlarının çözümü için elimizden gelen tüm desteği bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vermeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle