Yenimahallespor’dan “Özel” Hareket

06 Ocak 2022 07:57
Yenimahallespor’dan “Özel” Hareket

1.Amatör Küme ekiplerinden Yenimahallespor futbolun dışında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çekiyor.

Enes Şahin önderliğinde Kırmızı Beyazlı kulüp önce Artı Özel Eğitim Merkezi’ni ardından ise yeni yıla saatler kala Milli Piyango Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde eğitim alan gençlerle vakit geçirmeyi ihmal etmeyip beraberinde getirdikleri özel hediyeleri paylaştılar.

Kırmızı Beyazlı ekibin genç ve başarılı yöneticilerinden Enes Şahin,” Yenimahallespor olarak sosyal sorumluluk projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Gençlerimizin spor yapmalarına imkan sağlamanın yanı sıra onları hayata bağlama adına çalışmalarımız ile var olmak istiyoruz. Bu kapsamda gerek eğitim, gerekse kültür sanatla ilgili özel düşünce ve projelerimiz var. İlk etapta Yalova’mızın iki güzide kurumunu ziyaret ettik. İlk olarak Artı Özel Eğitim Merkezi’ne ziyaretimizi gerçekleştirdik. Burada ülkemizin değerine değer katacak gençlerimize sohbet edip gelecek planlarını dinledik. Ardından ise 2022’ye saatler kala Milli Piyango Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde kalan özel arkadaşlarımızın konuğu oldu. Onlarla özel dakikalar yaşayıp kışın kullanmaları için atkı, bere ve çeşitli hediyelerimizi teslim ettik. Desteklerinden ötürü yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yenimahallespor futbolun yanı sıra hayatın diğer alanlarında da adından söz ettiren bir kulüp olacak. Hem A takımda hem altyapı da saha içindeki başarılarımızı saha dışında da gerçekleştireceğimiz sosyal sorumluluk projelerimizle pekiştireceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle