Yardımlar Erciş’e Ulaştı

Yardımlar Erciş’e Ulaştı

MHP Çınarcık Kadın Kolları tarafından hayata geçirilen proje kapsamında toplanan kıyafet ve kırtasiye malzemelerinden oluşan yardımlar Van’ın Erciş ilçesine ulaştı.

Yardım malzemelerini alan çocuklar ise Yalova’nın Çınarcık ilçesine selam gönderdiler.

MHP Çınarcık Kadın Kolları tarafından başlatılan, “Batıdan Doğuya sevgi Köprüsü” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında kıyafet ve kırtasiye malzemeleri toplanmıştı. MHP Çınarcık Kadın Kolları üyeleri tarafından özenle paketlenen malzemeler Van’ın Erciş ilçesine bağlı Ulupamir köyü’ne gönderilmişti. Yardım malzemeleri Van’ın Erciş ilçesine ulaştı. Burada yardıma ihtiyacı olan ailelerin çocuklarına dağıtılan paketler sayesinde çocukların mutlu olduğunu dile getiren MHP Erciş İlçe Başkanı Fatih Köroğlu, “Yalova Çınarcık İlçe Teşkilatımız ve Kadın kolları tarafından gönderilen yardım malzemelerini geleceğimiz olan çocuklarımıza ve ailelerine ulaştırdık. Yalova Çınarcık İlçe Başkanımız Gökmen Bayrakatar'a, Kadın Kolları Başkanımız Çiğdem Bayraktar'a ve Yalova Çınarcık Teşkilatımıza teşekkür ederiz” dedi.

MHP Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Bayraktar ise bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını bundan sonra da çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle