Yalova’yı Konuştular

01 Aralık 2021 08:23
Yalova’yı Konuştular

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek Yalova Belediyesi’nin ilde sürdürdüğü çalışmaları konuştular.

Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü makamında ağırladı. Gerçekleşen görüşmede ise Yalova’da süren yatırımlar, Yalova Belediyesi çalışmaları ve Yalova Belediyesi kanalıyla sürdürülen projeler masaya yatırıldı. Ankara ziyaretleri ve bakanlarla yapılan görüşmelerin de konuşulduğu ziyarette, atılacak adımlar hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Hem ziyareti hem de verdiği desteklerden dolayı AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’e teşekkür eden Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, “Yalova Belediyesi olarak ilimizin yıllardır hasret kaldığı hizmetleri getirmeye, yıllardır bekleyen sorunları çözmeye ve yeni projelerle ilimizin önünü açmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda en büyük destekçilerimiz olan AK Parti İl Başkanımız Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’a da yürekten teşekkür ediyoruz. Ankara’da Yalova için durmaksızın çalışan vekillerimiz sayesinde birçok konuyu kolayca sonuca bağlayabiliyoruz. Hepimizin tek gayesi bu ile hizmet etmek olunca da güzel bir uyum yakalanıyor” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle