Yalovaspor’dan Erol Ve Tutuk’a Ziyaret

15 Ağustos 2022 11:22
Yalovaspor’dan Erol Ve Tutuk’a Ziyaret

Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez ve teknik heyet Yalova Valisi Muammer Erol’u ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek takım çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) hazırlıklarını sürdüren Yalovaspor, bu kapsamda bilgi vermek adına Yalova Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, Yalovaspor Teknik Direktörü Mustafa Mete Ertem, Sportif Teknik Direktör Nejdet Toker, Kadın Takımı Futbol Antrenörü Fatma Başaran, Altyapı Sorumlusu Yusuf Can Okyay ve teknik ekip yer aldı. Vali Erol’a takımın formasını hediye eden Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, çalışmalar hakkında bilgiler paylaştı. Yalova tarihinde ilk kez bu yıl 3. Ligde Yalova’yı kadın futbolunda temsil edecek olan Yalovaspor Kadın takımı hakkında da bilgiler veren Suiçmez, BAL çalışmalarını da hızla sürdürdüklerini dile getirdi. Yönetim, teknik heyet ve futbolcuların bu yıl bir üst hedefine kilitlendiklerini vurgulayan Suiçmez, “Yalovaspor tarihi birçok başarı ile dolu ilimizin en köklü takımıdır. Biz Yalovaspor’u profesyonel lige taşımak adına elimizden gelen ne varsa yapacağız. Sadece bu anlamda değil, bu yıl ilk kez kurulan kadın takımımızın başarısı ve altyapının gelişimi için de gereken ne varsa yapacağız” dedi.

Yalovaspor’un bu ilin önemli bir markası olduğuna dikkat çeken Yalova Valisi Muammer Erol ise, takıma başarılar diledi. Vali Erol konukları ile bir süre daha istişarede bulundu.

Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez ve teknik heyetin bir sonraki durağı ise Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Tutuk, “Yalovaspor’umuzun başarısı ve profesyonel liglere geri dönmesi için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Yalovaspor ilimizin değerlerinden birisidir. Ben takımımıza ve yeni oluşan yönetimimize bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle