Yalovaspor’a Faruk Yiğit Dopingi

09 Haziran 2023 11:00
Yalovaspor’a Faruk Yiğit Dopingi

Yalova Belediyespor bünyesine dahil olan Yalovaspor, yeni teknik direktörünü buldu. Fenerbahçe ve Milli Takım’da forma giymiş eski futbolcu Faruk Yiğit, Yalovaspor ile anlaşarak takımın başına geçti.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un makamında gerçekleşen imza töreninde Yalovaspor Başkanı İsmail Kaya da hazır bulundu. Faruk Yiğit, Yalovaspor’un başarısı ve hak ettiği profesyonel liglere yükselmesi için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini ifade etti. “Yalova’ya hizmet etmekten onur duyuyorum. Yalovaspor’un potansiyeli yüksek bir takım olduğunu biliyorum. Bu takımı layık olduğu yere taşımak için çalışacağız” dedi.

Faruk Yiğit’e güvenlerinin tam olduğunu ve belediye olarak her zaman arkalarında olacaklarını ifade eden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ise, “Yalovaspor bizim gözbebeğimizdir. Bu takımın başarısı için her türlü desteği vermeye hazırız. Faruk Yiğit gibi tecrübeli ve başarılı bir teknik direktörle anlaştığımız için mutluyuz. Kendisine ve takımına başarılar diliyorum” diye konuştu.
Faruk Yiğit’in Yalovaspor Teknik Direktörlüğü’ne getirilmesi Yalovaspor taraftar gruplarında da olumlu karşılandı. Taraftar grupları Faruk Yiğit’e başarılar dileyerek her maçta 12. Oyuncu olarak tribünde yer alacaklarını ifade ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

12 Haziran 2023 23:21
Yeni transfer guzel, Faruk kesin bir 90 dakika daha cikartir. Allah yolunu acik etsin