“Yalovaspor Siyaset Üstü Bir Değerdir”

03 Ağustos 2023 11:26
“Yalovaspor Siyaset Üstü Bir Değerdir”

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, Yalova Belediye Meclisi’nde gündeme gelen Yalovaspor’un Yalova Belediyesi unvanını alarak ‘Yalova Belediyesi Yalovaspor Kulübü’ adı altında faaliyet göstermesi hususunu olumlu karşıladıklarını açıkladı.

Kendir, ancak Yalovaspor’un siyaset üstü bir değer olduğunu ve herhangi bir siyaset kurumunun tekeline girmemesi gerektiğini de vurguladı.

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, yaptığı yazılı açıklamada, Yalovaspor’un eski başarılı günlere dönmesinin sosyal hayatı ve gençlerin spora olan ilgisini arttıracağından oldukça önem arzettiğini belirtti. Kendir, “Bu nedenle de kulübümüz açısından bu birleşmeyi olumlu karşılıyor ve partimiz olarak ta desteklediğimizin bilinmesini isteriz” dedi.

Kendir, ancak Yalovaspor’un siyaset üstü bir değer olduğunu ve herhangi bir siyaset kurumunun tekeline girmemesi gerektiğini de ifade etti. Kendir, “Büyük camiamızın önde gelen isimlerinin de desteği alınarak ortak akılla yönetilmesi sağlanmalıdır. Daha açık söylemek gerekirse, iktidar partisinin teşkilatlarından oluşan yönetimsel yapının bu güzel iş ve düşüncelere zarar verdiği ve gölge düşürdüğünün de ayrıca bilinmesini ister ve kamuoyunun bilgisine sunarız” diye konuştu.

Kendir, ayrıca mahalle ve köy takımlarının da kendilerini dışlanmış hissetmemeleri sağlanarak gerekli destek verilmesi ve Yalovaspor’un eskiden olduğu gibi bugünde ABİ takım hüviyetine yeniden kavuşturulması gerektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle