“Yalovaspor Ligden Düşmez”

28 Kasım 2022 09:28
“Yalovaspor Ligden Düşmez”

Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, takımın bu yıl BAL’dan düşeceğini düşünmediğini ifade etti. Suiçmez, ligin ikinci yarısında takıma takviye yapılacağı müjdesini de verdi.

Bölgesel Amatör Lig 14. Grupta mücadele eden Yalovaspor, ligin tamamlanmasına az bir süre kala mücadelesini sürdürüyor. Bu çerçevede açıklamalarda bulunan Yalovaspor Başkanı hakan Suiçmez takımın BAL’dan düşmeyeceğini dile getirdi. Ligi en kötü şartta orta sıralarda tamamlayacaklarına inandıklarını dile getiren Suiçmez, “Yalovaspor Bölgesel Amatör Lig de iyi durumda. Ekip de yeni yerine oturdu. Takımda 4-5’de ciddi sakatlık var. Onun dışında şu an için bir sorunumuz yok. Ligin ilk yarısını en iyi şartlarda tamamlayarak, ikinci yarı hazırlıklarına başlayacağız. İkinci yarı için takıma bazı takviyeler yapmayı da planlıyoruz. Hedefimiz elbette 3. lige çıkmak. Ama çıkamasak da ligden düşmeyiz. Yalovaspor’un en kötü ihtimalle ligi orta sıralarda tamamlayacağını düşünüyorum” dedi.

Yalovasporlu kadın futbolcular 3. Ligde mücadele edecek
Öte yandan Yalovaspor Kadın Futbol takımı da 3. Lig de mücadele edecek. Bu konuya da değinen Suiçmez, “Kadın futbolumuz da başlıyor. 47 bayan futbolcumuz var. Şubat ayında 3. Ligde mücadele edeceğiz. Ben kadın futbol takımımızdan da oldukça umutluyum. Yalova açısından da kadın futbolunun gelişimine ön ayak olacağımız için mutluyum” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle