“Yalova’nın Perileri Moral Depoladı”

12 Aralık 2022 09:23
“Yalova’nın Perileri Moral Depoladı”

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde çıkış arayan HDİ Sigorta Yalova VİP’in teknik ekibi ve oyuncuları Yalova Çınarcık Yolu Koru mevkiinde faaliyete geçen Teksas Cafe de bir araya gelerek moral depoladılar.

Yalova’yı Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde temsil eden HDİ Sigorta Yalova VİP’in teknik kadrosu ve oyuncuları Edremit Belediyesi Gürespor maçı öncesi moral depoladı. Teksas Cafe’ye konuk olan Yalova’nın perileri güzel bir gün geçirdiler. HDİ Sigorta Yalova VİP Genel Menajer Alper Erin Gürespor maçı öncesinde oyuncular ve teknik kadro açısından son derece verimli bir etkinlik olduğunu ifade ederek kendilerini konuk eden işletme sahiplerine teşekkür etti.

Teksas Cafe yetkilileri ise,” Yalovamızın markası olan kadın basketbolundaki temsilcimiz HDİ Sigorta Yalova VİP’in teknik ekibi ve oyuncularıyla Teksas Kafede bir araya gelerek hem tanışma fırsatı bulduk hem de sporcularımıza moral depolamak maksadıyla Gürespor maçı öncesinde kendilerine başarı dileklerimizi ilettik. Bizlere kapılarını açarak en iyi şekilde hizmet veren Teksas Cafe işletmecisi Arzu ve Oğuz çiftine de ayrıca teşekkür ediyoruz. Kadın sporcularımıza ve teknik ekibimize de Gürespor mücadelesi ve diğer maçlarında başarılar diliyoruz” diye konuştular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle