“Yalova'nın Geleceği Emin Ellerde”

24 Mart 2023 08:17
“Yalova'nın Geleceği Emin Ellerde”

Yaklaşan genel seçimleri öncesinde, Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı'nda milletvekili aday adayları başvurularını tamamladı. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, "en güçlü şekilde seçimlerde yerimizi alacağız" dedi.

Gelecek Partisi’nde Yalova Milletvekili adaya adaylıklarının tamamlandığını duyuran Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Selda Gülçiftçi ve Mehtap Ensarioğlu’nun da aday adaylığı GP Yalova Milletvekili aday adayı sayısının 3’e çıktığını ifade etti. Parti olarak kuruldukları günden beri bu seçim için çalıştıklarına da dikkat çeken Çandır, “Kurulduğumuz günden bugüne kadar, 14 Mayıs 2023 Genel Seçimleri için çalışmalarımızı yürüttük, artık vakit tamam. Vakit hasat vaktidir. Gerek saha çalışmalarımız, gerek yürüttüğümüz projelerin, imza kampanyalarının gerekse üye çalışmalarının hasadını, 14 Mayıs Pazar Günü yapacağız. Vatandaşlarımızın sahadaki teveccühlerini alabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bir aile olgusu içerisinde, bugüne kadar çalışmalarımızda görev alan yönetici arkadaşlarımızın teşvikleriyle, 3 yönetici arkadaşımızı belirlemiş bulunuyoruz. Bu netice ile Siyasi İşler Başkanımız Sayın Mustafa Kıran, Kültür Sanat Politikaları Başkanımız Sayın Selda Gülçiftçi ve Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Başkanımız Sayın Mehtap Ensarioğlu aday adayı olmuştur. Bu arkadaşlarımıza, 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde yürekten başarılar diliyoruz, dedi.

Yalova'nın yeni isimlere ve simalara ihtiyaç duyduğunu ifade eden Çandır, değişmeyen tek şeyin değişimin kendisi olduğunu ifade etti. Yıllardır Yalova siyasetinde yer alan ve Yalova'yı kaderiyle başbaşa bırakan yöneticilerin varlığının artık son bulması gerektiğini dile getiren Çandır, “Yalova'nın ancak ihtiyacı olan vizyoner isimlerle hak ettiği noktaya ulaşabileceğini düşünüyoruz. Bizim adaylarımız tam da bu doğrultuda bir vizyona sahip, bilgi birikimleriyle, akılcı yaklaşımlarıyla, ekip ruhu içerisinde çağın gereğini kente yansıtacak isimlerdir. Bizler ittifak ortaklarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Önümüzdeki günlerde, durumların netleşmesine müteakip yol haritalarını belirleyeceklerini ifade ederek, ittifakla veya ittifaksız iktidarın mensubu olabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmayı da sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle