Yalovalı Berberler Deprem Bölgesinden Döndü

21 Mart 2023 11:35
Yalovalı Berberler Deprem Bölgesinden Döndü

Deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlara yardım eli uzatan Yalovalı kuaför ve berberlerden oluşan 13 kişilik ekip, depremzedelere ücretsiz tıraş hizmeti verdi.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem sonrasında Yalova Berberler ve Kuaförler Odası da harekete geçti. Bölgede vatandaşların saç ve sakal bakımları gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 13 kişiden oluşan bir ekip bölgeye gönderildi. 4 gün boyunca bölgede kalan Yalovalı kuaför ve berberler, çadır kentlerde kurdukları standlarda hem erkek hem de kadın depremzedelerin saç bakımını yaptı. Erkek depremzedelerin sakal bakımını da yapan ekip üyeleri, bu hizmeti verirken depremzedelerle sohbet ederek moral vermeye de çalıştı.

Yalovalı kuaför ve berberlerin bu anlamlı girişimi, deprem bölgesinde büyük takdir topladı. Depremzedeler, kendilerine destek olan ve bu zor günde yanlarında olan Yalovalı berber ve kuaförlere teşekkür ettiler. Yalova Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Şenol Ulutürk ise Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, AFAD Yalova İl Müdürü Doğan Tonçer’i ziyaret ederek kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Ulutürk ayrıca bölgeye malzeme yardımında bulunan HRN Kozmetik’e de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Ulutürk yaptığı açıklamada, “Deprem bölgesindeki kardeşlerimizin yanında olmak istedik. Onlara bir nebze olsun moral vermek için elimizden geleni yaptık. Bizim için önemli olan insanların mutlu olmasıydı. Bu vesileyle bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle