Yalova’da “Her Öğrenci Badminton Oynamalı” Sloganıyla Yola Çıkıldı

Yalova’da “Her Öğrenci Badminton Oynamalı” Sloganıyla Yola Çıkıldı

Yalova’da birçok öğrenciye Uluslararası Badminton Hakemi ve Kardelen Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ertuğrul Köroğlu’nun girişimleri ile badminton malzemeleri dağıtıldı.

Badminton Federasyonu tarafından gönderilen badminton raketi ve topları, Esvet Sabri Aytaşman Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Gaziosmanpaşa Ortaokulu, Kardelen Ortaokulu, Yalova Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi’nde okuyan öğrencilere verildi.

Amaçlarının Badminton sporunu Yalova’da geliştirmek olduğunu belirten Kardelen Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ertuğrul Köroğlu, Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik'in verdiği destek ile Yalova’da "Her Öğrenci Badminton Oynamalı" sloganı ile yola çıkarak Yalovalı öğrencilere badminton malzemesi dağıtıldığını söyledi.

Yalova’da badmintonu geliştirmek istediklerini belirten Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik'in Yalova’ya olumlu baktığını söyleyen uluslararası badminton hakemi Ertuğrul Köroğlu,” İlimizde branşa olan ilginin gün geçtikçe arttığını okullarımızda yaygınlaşarak birçok lisansı sporcumuzun olduğunu belirterek yapılacak olan bu tür desteklerin daha da fazlasıyla devam edecek. Bunu fark eden Badminton Federasyonu Başkanımız Murat Özmekik Yalova’ya badminton raketi, top ve badminton malzemesi gönderdi. birçok okulumuzda öğrencilerimiz bu sporu öğrenmeye başladı. İlerleyen yıllarda potansiyelimiz çok artacaktır” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle