Yalova Vali Yardımcısı Sezgin, Erenler Kaymakamlığına Atandı


2006 yılından beri Yalova Vali Yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Nazmi Sezgin İçişleri Bakanlığı’nın bugün resmi gazetede yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Sakarya ili Erenler İlçesi Kaymakamlığına atandı.

9 Kasım 2006 tarihinden itibaren Yalova Vali Yardımcılığı görevini sürdüren Mustafa Nazmi Sezgin, Sakarya İlinin yeni ilçesi Erenler’e atandı.



Mustafa Nazmi Sezgin Kimdir?


1961 yılında Çanakkale’de doğdu. İlk ve ortaöğretimi devlet parasız yatılı olarak Bandırma ve Denizli’de okudu. Üniversite tahsilini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde yaptı ve 1985 yılında mezun oldu. 1986 yılında Mülki İdari Amirliği mesleğine intisap etti.

1987 yılında lisan öğrenmek için Dil Okulu ve 2000 yılında da Sosyal Politika alanında master yapmak üzere 2 yıl İngiltere’de bulundu.
Sırasıyla Manisa –Gördes, Edirne-Lalapaşa, Kahramanmaraş-Ekinözü,Erzurum-İspir,Bursa-Yenişehir, Bolu-Gerede ilçelerinde Kaymakam olarak görev yapmış olup, 9 Kasım 2006 tarihinden itibaren Yalova Vali Yardımcılığı görevini sürdürmekteydi.
Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle