Yalova Standına Ünlü Yağdı

Yalova Standına Ünlü Yağdı

Bu yıl 23.sü düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan Yalova standı ünlü akınına uğradı.

Çocuklar Duymasın dizisinin Çaycı Hüseyin ağabeyi Alparslan Özmol ve ünlü Türkücü Mahmut Tuncer’de Yalova standını ziyaret etti.

Yalova EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda ili her yönüyle tanıtıyor. Yalova Vali Yardımcısı İrfan Demiröz ve Yalova Kültür ve Turizm İl Müdürü Şeref Tali’nin de hazır bulunduğu stant daha ilk günden büyük ilgi gördü. Standı Çankırı Kırşehir Rize Bartın Valileri de ziyaret ettiler. Valilere Yalova Vali Yardımcısı İrfan Demiröz Yalova hakkında bilgi aktardı. Bürokratlar katar sanatçılardan da ilgi gören Yalova Standını . Çocuklar Duymasın dizisinin Çaycı Hüseyin ağabeyi Alparslan Özmol ve ünlü Türkücü Mahmut Tuncer’de gezdi. Yalova’yı çok sevdiklerini dile getiren sanatçılara Yalova’da üretilen yerli orkideler hediye edildi.

Yabancı tur şirketleri mercek altına aldı
85 yabancı ülkeden gelen firmaların yer aldığı EMITT Yalova turizmi açısından son derece verimli geçiyor. Yürüyen Köşt’ten Termale Çiçekten Kivi’ye kadar her yönüyle tanıtılan Yalova’a yabancı escort istanbul turizm tur şirketlerinin de radarına girdi. Bir çok yabancı tur şirketi Yalova hakkında bilgiler alarak uluslararası paket turlara ili dahil etmek istediklerini vurguladılar.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle