“Yalova Sevdamız Sürecek”

“Yalova Sevdamız Sürecek”

Ak Parti Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak 31 Mart Yerel seçimlerinin sonucunun YSK kararı ile netleşmesi sonrasında bir mesaj yayınladı.

Öztabak, “Yalova sevdamızın, Yalova’ya hizmet etme kararlığımız, inancımız ve hayalimiz büyüyerek ve çoğalarak sürecek” dedi.

Yerel seçimlerin sonucu YSK kararı ile netleşmiş ve seçimi CHP adayı Vefa Salman’ın kazandığı onanmıştı. Ardından bir açıklama yapan Ak Parti Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak Yalova’ya yönelik yatırımların hız kesmeden süreceğini Yalova Devlet Hastanesi başta olmak üzere söz verilen projelerin de hayata geçirileceği mesajını verdi. Öztabak mesajında şu sözlere yer verdi, “Öncelikle sandığa giderek oyunu kullanan tüm milletimize şükranlarımı sunuyorum.  Tüm siyasi görüşler, tercihler bizim onurumuzdur. Hepsine büyük saygı duyuyoruz.

Yalova bizim ortak sevdamız, geçmişimiz, geleceğimiz. Dünya kenti Yalova için çıktığımız bu yolda destek veren, dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.  Bugüne kadar olduğu gibi, Yalova’mızın geleceği için çalışmaya, katkı koymaya devam edeceğinizden şüpheniz olmasın. Vatansever, erdemli, güzel insanların şehri Yalova’mızın hak ettiği hizmetlere kavuşması için durmak yok. Öncelik ve özellikle Yalova Devlet Hastanemiz ile çevreci ve teknolojik sanayi yatırımlarının kısa süre içerisinde ilimize kazandırılacağını memnuniyetle bildirmek isterim.

Biz, yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik, gizli ve kirli pazarlıklar içerisinde olmadık. Onurlu Yalova halkının alın teri vergilerini rantta heba etmedik. Yalova’mızı borç batağına, iflasın eşiğine sürüklemedik. Biz gerçekleri paylaştık, üstün körü bir siyasi hırsla asla ve asla hareket etmedik. Gelecek ve gelmekte olan çöküşü göstermek, duyurmak ve önlem almak istedik. Zaman her şeyi apaçık ortaya koyacaktır. Ve benim büyük ailem, sevgili AK kadrolara olağanüstü gayretleri, çabaları ve Yalova’ya hizmet etme tutkularından dolayı teşekkürü borç biliyorum.

Yalova sevdamızın, Yalova’ya hizmet etme kararlığımız, inancımız ve hayalimiz büyüyerek ve çoğalarak sürecek. Bu bir son değil, yeni yepyeni bir başlangıcın ışığıdır”

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

08 Nisan 2019 20:43
Sizler Ataturkun kentine Ataturkun yarattigi degerlere Layikliga, Cumhuriyete ihanet ettiniz ve bu Ataturk kentide sizlere hakettiginiz dersi verdi. Bundan sonra kirli dualarinizi artik camide yaparsaniz kimse duymadan

Kamil

08 Nisan 2019 20:08
Takma kafana Yalovada siyaset ve secim bitmez daha koylerde muhtarlik secimleri var, aza secimleri var varda var