Yalova Seçim İstişare Toplantısı Yapıldı

13 Haziran 2022 09:32
Yalova Seçim İstişare Toplantısı Yapıldı

Seçim İşleri Yalova İstişare Toplantısı AK Parti Seçim İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un katılımı ile gerçekleştirildi.

2023 seçimlerine yaklaşılan şu günlerde AK parti’de il teşkilatlarının seçime hazır hale getirilmesi amacıyla çalışmalara hız verdi. Bu kapsamda Seçim İşleri Yalova İstişare Toplantısı AK Parti Yalova il Binası’nda gerçekleştirildi. Partiye gelen AK Parti Seçim İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar karşıladı. Toplantıya Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe ve belde başkanları da katıldılar.

AK Parti Genel Başkan Yardımcı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, toplantıda 2023 seçimlerine ilişkin birçok konuyu ele aldı, karşılıklı diyalog halinde istişarelerde bulundu. Seçim işleri konusunda kısa ve uzun vadede yapılacaklar aktarıldı ve hedefler belirlendi.

Toplantının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz beraberindeki heyetle AK Parti Yalova İl Başkanlığını ziyaret etti. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz’a bir hediye sundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, AK Parti teşkilatı ziyaretinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları yönetimi, AK Parti İl Gençlik Kolları yönetimi ve AK Parti Yalova Merkez İlçe yönetimi ile de bir süre sohbet etti.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle