Yalova Nostaljik Yazlık Sinema Günleri Başlıyor

Yalova Nostaljik Yazlık Sinema Günleri Başlıyor

Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ikincisi düzenlenen ‘Yazlık Sinema Günleri’nin üçüncüsü 16 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. 1 hafta sürecek etkinliğin Gala gecesinde Filiz Akın ve Ediz Hun Yalovalılar ile buluşacak.

Geleneksel hale getirilen ve vatandaşların büyük beğenisini toplayan ‘Yazlık Sinema Günleri’nin dördüncüsü 16 Temmuz Pazartesi günü ‘Cambazhane Gülü’ isimli film ile başlıyor. Filmin başrol oyuncuları olan Filiz Akın ve Ediz Hun da ilk gece Yalovalılar ile buluşacak. TİGEM Dereağzında yapılacak olan etkinlik 7 gün sürecek. Filmler 21.00’de başlayacak. Etkinliğe katılmak isteyenler için 20.15’de Cumhuriyet Meydanı’ndan TİGEM’e ücretsiz servis kalkacak. O günün nostaljisinin yaşatılması amacıyla sembolik olarak 1 TL giriş ücreti alınacak.

16 Temmuz Pazartesi gecesi Cambazhane Gülü filmi ile başlayacak etkinlikte diğer akşamlarda şu filmler beyaz perdeye yansıtılacak: 17 Temmuz Salı; Çöpçüler Kralı, 18 Temmuz Çarşamba; Neşeli Günler, 19 Temmuz Perşembe; Oh Olsun, 20 Temmuz Cuma; Şaban Oğlu Şaban, 21 Temmuz Cumartesi; Güllü, 22 Temmuz Pazar; Hababam Sınıfı Tatilde.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle