Yalova Lisesi Mezunlarından Müdür Akmeşe’ye Ziyaret

17 Eylül 2022 10:32
Yalova Lisesi Mezunlarından Müdür Akmeşe’ye Ziyaret

Yalova Lisesi Müdürü Mustafa Derya Arıcı, Okul Aile Birliği ile Yalova Lisesi Vakfı, Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunları Derneği yöneticileri, Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi makamında ziyaret ettiler.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Yalova Lisesi Müdürü Mustafa Derya Arıcı, Okul Aile Birliği ile Yalova Lisesi Vakfı, Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunları Derneği yöneticilerini makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akmeşe, başlayan yeni eğitim ve öğretim yılı ile ilgili de bilgiler paylaştı.

Yalova Lisesi’nin modern bir binaya kavuşturulacağı müjdesini de veren Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, “Yalova Lisesi ilimizin güzide okullarından birisidir. Bu okulumuza yakışan modern ve örnek bir bina yapılması için çalışmalar devam ediyor” dedi.
Akmeşe ile bir süre daha istişarelerde bulunan Yalova Lisesi Müdürü Mustafa Derya Arıcı, Okul Aile Birliği ile Yalova Lisesi Vakfı, Yalova Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi Mezunları Derneği yöneticileri ziyaretin anısına Akmeşe’ye bir hediye sundular.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle