Yalova Küçük Kız Erkek Voleybol Müsabakaları Yapıldı

Yalova Küçük Kız Erkek Voleybol Müsabakaları Yapıldı

2012-2013 eğitim öğretim yılı Okul Sporları Müsabakaları Küçük Kız Erkek Voleybol müsabakaları 12 Aralık Çarşamba günü oynanan son gün mücadeleleri ile son buldu.

Erkeklerde 2 takımın olmasından dolayı rakibini mağlup eden Üvezpınar Orta Okulu üst üste 3. Kez İl Şampiyonluğu kupasını kazandı. Kızlarda ise 3 günlük maraton sonunda Yalova Şampiyonu Gazi Abdurrahman Orta Okulu oldu.

Kızlarda şampiyon olan Abdurrahman Orta Okulu ve Erkeklerde şampiyon olan Üvezpınar Orta Okulu ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.

Yalova Atatürk Spor Salonunda oynanan müsabakalar sonrasında 2012-2013 eğitim öğretim yılı Okul Sporları Müsabakaları Küçük Kız Erkek Voleybolda şampiyonlar belli oldu.

10 Aralıkta başlayan ve 12 Aralıkta son bulan Küçük Kız Erkek Voleybol müsabakaları sonrasında Kızlarda Şampiyonluğa Abdurrahman Orta Okulu ve Erkeklerde ise Üvezpınar Orta Okulu ulaştılar.

Öte yandan kızlarda Yalova 2’si, Üvezpınar Orta Okulu İl 3.’sü ve İsmet Paşa Mazlum Palabıyık Orta Okulu Yalova 4’sü oldu. Final müsabakasında mağlup olan İkincilik kupasını ise Gazi Abdurrahman Orta Okulu elde etmiş oldu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle