Yalova Heyeti İl Başkanları Toplantısına Katıldı

19 Haziran 2022 13:30
Yalova Heyeti İl Başkanları Toplantısına Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova heyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen 155. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldılar.

AK Parti 155. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Ankara’da yapıldı. Teşkilat yöneticileri ve Belediye Başkanlarının katıldığı toplantıya Yalova’dan da AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya katıldı.

Toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatlara 2023 seçimleri öncesi mesaj verdi. Erdoğan “Seçim takviminde 1 yıldan geriye saydığımız dönemde, her geçen gün bizim için hazine kıymetinde. Bu çerçevede yaz mevsimini en verimli şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Derdini anlatmak için başını kaldıran her vatandaşımızın AK Parti teşkilatından birisini görecek şekilde işi sıkı tutmalıyız. Gündemi tayin eden, siyasetin istikameti belirleyen daima biz olacağız. Aynı şekilde 2023 hedeflerimizle, 2053 vizyonumuzla insanımızın umutları ve beklentilerinin adresi biz olacağız. AK Parti’nin 20 yıllık eser ve hizmet dönemi teşkilatımızın dayanak noktası olacaktır. Her iş gibi siyasette de her işin başı insan kaynağı, insan kalitesi, insan gücüdür. Üye sayısı 11 milyonu geçen partide elbette üslubuyla, tavrıyla sıkıntıya yol açan kişiler çıkabilir. Bunları geri plana çekip, kendilerinden başka alanda istifade etmeliyiz. 81 şehirde, 85 milyon vatandaşımızın her birine ulaşma hedefiyle seçim gününe kadar çalışacağız” dedi.
“Çalışmalarımıza daha da hız vereceğiz”
Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından önemli mesajlar verildiğine vurgu yapan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ise, “Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda Yalova’da çalışmalarımıza daha da hız vereceğiz. Ülkemizi ilk etapta 2023 ardından da 2053 hedeflerine taşımak için durmaksızın çalışacağız” diye konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle