Yalova Heyeti İçişleri Bakanı İle Görüştü

08 Temmuz 2023 12:36
Yalova Heyeti İçişleri Bakanı İle Görüştü

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ile birlikte İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden AK Parti heyeti, toplantı öncesinde çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundular. Yalova Heyetine AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol da eşlik etti. İlk olarak İçişleri Bakanlığı’na giden Yalova heyeti İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret ettiler. Bakan Yerlikaya’ya görevinde başarılar dileyen Güçlü, Tutuk, Soygüzel, Büyükgümüş ve Akyol ardından Yalova ve Yalova’da yapılan çalışmalarla ilgili de Bakan Yerlikaya bilgiler verdiler. Parti çalışmaları, Yalova Belediyesi, İl Genel Meclisi çalışmaları gibi konularda bilgiler veren Güçlü, Tutuk ve Soygüzel, ilin sorunları ve taleplerini de İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya iletme imkanı buldular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bakan Yerlikaya ise kendisine iletilen sorunların ortadan kaldırılması ve taleplerin yerine getirilmesi için gerekenlerin yapılacağını dile getirdi. Yalova’nın 3 büyük metropolün ortasında çok önemli bir il olduğunu dile getiren Yerlikaya ilk fırsatta Yalova’yı ziyaret etmek istediğinin de altını çizdi. AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ile Meliha Akyol daha sonra İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile bir süre daha istişarede bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle