Yalova Gayrimenkul Fuarının Hazırlıkları Başladı

Yalova Gayrimenkul Fuarının Hazırlıkları Başladı

Yalova'da bu yıl 3. kez düzenlenecek olan Yalova Gayri Menkul Fuarı'nın talep toplama ve başvuru çalışmaları başladı.

JNR Fuarcılık tarafından Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek fuar organizasyonuna Ortadoğu'dan da bir çok yatırımcı firma katılacak.

Alıcılarla satıcıları buluşturmayı hedefleyen Yalova Gayri Menkul Fuarı Yalova'da 3. kez kapılarını açacak. Yüzlerce yerli ve yabancı firmanın katılımı ile Cumhuriyet Meydanında JNR Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek fuar organizasyonu 04-06 Ağustos 2017 tarihleri arasında ziyarete açık tutulacak. Geçtiğimiz yıl da oldukça rağbet gören fuarda özellikle Ortadoğu ülkelerinden gelen firmalar ile Türk firmalar arasında ciddi iş bağlantıları yapılmıştı. Bu yılda Ortadoğu pazarının yanısıra farklı ülkelerden katılımcıların yer alacağı fuar yine yoğun bir alım satım trafiğine sahne olacak.

İstanbul Gayri Menkul Fuarını da aynı firma düzenliyor
İstanbul'da bu yıl 11.si düzenlenecek olan Gayri Menkul Fuarı ve Arap-Türk zirvesi ise Hilton Convetion Center'de 20-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında açılacak. "Türkiye'nin satış odaklı fuarı" sloganı ile yerli ve yabancı firmaları buluşturacak olan fuarda ülkenin önemli gayrimenkul firmaları da boy gösterecek. Bu fuarı da Yalova Gayri Menkul Fuarı'nın gerçekleştirecek olan JNR Fuarcılık organize ediyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle