“Yalova Ekonomisi İçin El Ele Çalışacağız”

“Yalova Ekonomisi İçin El Ele Çalışacağız”

YTSO Heyeti, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ı makamında ziyaret etti.YTSO Başkanı Tahsin Becan Yalova ekonomisi için el ele çalışacakları mesajını verdi.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Başkan Yardımcısı Özkan Şenel, Meclis Başkanı Muglim Bağatar ve Meclis Başkan Yardımcısı Koray Girgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gencer ve Adem Gülsün den oluşan YTSO Heyeti AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak “Bizler de elimizden geldiğince Yalova ekonomisinin daha iyi yerlere gelmesi için elbirliği ile gayret gösteriyoruz. YTSO Yalova için önemli bir kurumdur, siyaset ve ticaret ayrılmaz bir parçadır, ticaret ve sanayi ülkemiz ekonomisinin temel taşıdır, bizlerde Yalova ile ilgili alınacak kararlarda, Ticaret ve Sanayi Odamızın görüş ve önerilerine önem veriyoruz, sunmuş oldukları projeleri siyasi platformda desteklemek için gerekli girişimlerimizi yapıyoruz, ülkemiz üzerinde oynanan ekonomik oyunları hep birlikte bozarak birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğiz. AK Parti olarak Üstümüze düşen bir şey olursa her daim Ticaret ve Sanayi Odamızın Yalova için yaptığı çalışmalarının yanınızdayız. Ben ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan YTSO Başkanı Tahsin Becan “Yalova ekonomisi için el ele vererek çalışacaklarını söyleyerek, ortak akıl düşüncesi ile hareket edeceklerini belirtip, önemli olanın Yalova’ya hizmet getirmek olduğunun altını çizdi. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hükümetimizin açıkladığı ekonomik programın hedefleri ve alınmakta olan ekonomik tedbirlerin başarısı için YTSO olarak destek vermeye hazırız ve kararlıyız .Bu finansal zorlukları milletimizle birlikte aşacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle