Yalova Belediyespor U-14’de Namağlup Şampiyon

03 Ocak 2023 09:40
Yalova Belediyespor U-14’de Namağlup Şampiyon

Yalova U-14 Basketbol Ligi bir birinden çekişmeli karşılaşmalarla tamamlandı. Yalova Belediyespor ligi 20 puanla namağlup şampiyon olarak kapadı.

Yalova Basketbol Ligi çeşitli yaş gruplarında devam ediyor. Bu çerçevede U-14 Basketbol Ligi de başladığı günden beri çekişmeli karşılaşmalara ev sahipliği yaptı. Ligi başından sonuna domine eden Yalova Belediyespor U-14 takımı ise yenilgisiz olarak kupaya uzandı. Ligde 20 puan toplayan Yalova Belediyespor’u, 18 puanla Şamata Spor ve 15 puanla Gençlik Merkezleri takip etti. Kupayı coşkuya kaldıran Yalova Belediyespor U-14 basketbol takımı tüm bir ligin yorgunluğunu da başarıları ile atmış oldular.

Takımın yenilgisiz şampiyon olmasından duyduğu memnuniyeti ifade Celil Ekdirem, “Takım oldukça yetenekli oyunculardan oluşuyor. Ligde de namağlup şampiyon olmamız bunun en somut göstergesi. Çok iyi takımların yer aldığı güçlü bir ligde şampiyon olmak bizi çok memnun etti. Takım gelecek vadediyor. Seneye U-15’de mücadele edeceğiz. Biz şampiyonluğu unutup daha şimdiden planlamalarımızı yaptık. Çalışmalarımıza da hemen başlayacağız. Şampiyon olan oyuncularımızı yürekten kutluyorum” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle