Yalova Belediye Başkanı Tutuk'tan Yesob'a Ziyaret

24 Mart 2023 08:15
Yalova Belediye Başkanı Tutuk'tan Yesob'a Ziyaret

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve yardımcıları, Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret ederek YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt ile görüştü.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin ve Bahaddin Erbay ile birlikte Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (YESOB)'u ziyaret etti. Tutuk ve beraberindekileri YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt karşıladı.

Burada bir konuşma yapan Bozkurt, Yalova Belediye Meclisi'nde yapılan seçimle Yalova Belediye Başkanlığı görevine asaleten seçilen Tutuk'u kutlayarak görevinde başarılar diledi. Bozkurt, "Yalova'mızın kalkınması ve gelişmesi için belediyemizle iş birliği içinde olacağız. Esnafımızın sorunlarını ve taleplerini sizlere ileteceğiz. Sizin de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın yanında olacağınıza eminiz" dedi.

YESOB’un Yalova ekonomisi  ve esnaflar açısından çok önemli çalışmalar yaptığını ifade eden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ise, "Esnafımız bizim için çok önemli. Şehrimizin can damarı olan esnafımızın her zaman destekçisi olacağız. Belediyemizin imkanları dahilinde esnafımıza her zaman yanındayız yanında olmayı da sürdüreceğiz. Odamızla koordinasyon içerisinde olarak esnaflarımızın sorunlarına çözümler üretmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin ve Bahaddin Erbay ile YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt daha sonra istişarede bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle