Yalova-Adalar Seferleri Başladı

Yalova-Adalar Seferleri Başladı

Yalova-Adalar seferleri başladı. Seferlerin ilk gününde Yalova'dan Adalara 100 yolcu taşındı. Dentur-Avrasya Mali İşler Müdürü Ünsal Savaş, "Bu tekneler her durumda Yalova-Adalar arasında çalışmaya devam edecek" dedi.

Uzun süredir beklenen Yalova-Adalar seferleri başladı. İlk seferini planlanan tarih olan 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü gerçekleştiren tekneler bir günde 100 yolcuyu Adalara götürdü. İlk seferi değerlendiren Dentur-Avrasya Mali İşler Müdürü Ünsal Savaş, "Burada her hangi bir beklenti içerisinde değiliz. Biz seferlerimize her durumda devam edeceğiz. Bizim bu hattan ilk zamanlarda bir kar beklentimizde yok. Yalova halkının kısa sürede bu seferlere alışacağına inanıyoruz. İlk gün için iyi sayılabilecek bir sayıda yolcuyu taşımakta bizi sevindirdi. Bu sayının her geçen gün daha da artacağına inanıyoruz" dedi.

Fiyat politikası hakkında da kısa bir değerlendirme yapan Savaş, "Bizde önce gelene şu fiyat, son anda gelene bu fiyat diye bir uygulama söz konusu dahi olamaz. Biz yolcularımıza sabit fiyat avantajı da sunuyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle