Yakhad’tan Kızılay’a Ziyaret

Yakhad’tan Kızılay’a Ziyaret

Yalova Kanser Hastaları Derneği (YAKHAD) Başkanı Sibel Beyosmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kızılay Yalova Şubesi’ni ziyaret etti.

Kızılay Yalova Şubesi YAKHAD yöneticilerini konuk etti. Kızılay Yalova Şube Başkanı Selvet Duman tarafından karşılanan YAKHAD Başkanı Sibel Beyosmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay Yalova Şube Başkanı Selvet Duman, “YAKHAD’ı yakından takip ediyoruz. Kanser hastaları için çok önemli çalışmalar ortaya koyuyorsunuz. Sizleri çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum” dedi.

Kızılay’ın ülkenin en köklü kurumlarından birisi olduğunu belirten YAKHAD Başkanı Sibel Beyosmanoğlu ise, “Kızılay tüm dünyadaki insanlara yardım elini uzatan çok köklü bir kurum. Kızılay Yalova Şubesi de yıllardan gelen bu önemli misyona uygun olarak ilimizde çok güzel çalışmalar sürdürüyor. Yıllardır yardıma muhtaç insanlarımıza destekten tutun da en çok ihtiyaç duyulan kan bağışı konusuna kadar birçok alanda özverili bir çalışma ortaya koyuyor. Bu esnada ilimizdeki derneklerle de koordineli çalışmalar sürdürülüyor. Biz YAKHAD Olarak Kızılay Yalova Şubesi ile olan koordinasyonumuzu arttırarak sürdürme niyetindeyiz” dedi.
Yalova Şube Başkanı Selvet Duman ve YAKHAD Başkanı Sibel Beyosmanoğlu ile yönetim kurulu üyeleri ardından bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle