Yağmur Altında Unutulmaz Festival

31 Temmuz 2018 12:09
Yağmur Altında Unutulmaz Festival

Somut ve Somut Olmayan Kültürel Mirasın Korunması kapsamında Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Kültürler Festivali, Altınova Bayraktepe Mesire Alanı’nda başladı.

Altınova beledidye Başkanı Dr. Metin Oral ve Altınova Belediye Meclis üyelerinim ev sahipliğinde yapılan 12. Kültür Festivali’nin ilk günü yoğun yağmura rağmen coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

12. Kültürler Festivali’nin ilk günkü etkinliklerine; Altınova Kaymakamımız Zafer Engin’e, AK Parti Yalova Milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’a, AK Parti 26. Dönem Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, MHP Altınova İlçe Başkanı İrfan Şen, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Kıbrıs Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan ve meclis üyeleri, Bulgaristan’ın Dve Mogili Belediye Başkanı Bojidar Borisov ve meclis üyeleri, Subaşı Belediye Başkan Vekili Bülent Karasu, Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, Altınova İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İl ve ilçe protokolü, festicvalde tün kültür çadırlarını gezerek yörelerin yemeklerinden tadıp, bölgeler hakkında bilgiler aldılar.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle