Vosvoscular Sakarya'da Buluştu

24 Mayıs 2010 00:00

3. Geleneksel VW Bus buluşması, Sakarya'nın Sapanca ilçesinde gerçekleşti. Buluşmaya Yalovalı Vosvos tutkunları da katıldı.

Daha önce Sakarya Çiğdem Yaylası ve Yalova Delmece Yaylasında gerçekleşen etkinliğin üçüncüsü Kırkpınarspor Kulübünün katkılarıyla Sapanca Kırkpınar'da bulunan sportif havaalanında gerçekleşti. 21Mayıs'ta başlayan etkinlikte aralarında Yalova’dan gelen Vosvos tutkunlarının da olduğu katılımcılar, 3 gün boyunca yağan yağmura aldırmadan balık tutma, sualtı dalış dersleri, kano ve deniz bisikleti turları, paintball karşılaşmaları, açık hava sineması, çuval yarışması, tavla turnuvaları, özel futbol karşılaşmaları gibi aktivitelerle doyasıya eğlendi. Etkinlik yetkilileri, başlıca amaçlarının Türkiye genelindeki VW Bus sahiplerini bir araya toplayarak beraber güzel vakit geçirmek olduğunu belirtti.

Etkinlik boyunca isteyen katılımcıların yoga, seramik, origami, resim ve karikatür, ebru sanatı, horon ve ritm dallarında açılacak atölyelerde eğlenmenin yanı sıra kendilerini geliştirmeleri amaçlandı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle