Vekillerden Çiftlikköy Çıkarması

27 Temmuz 2022 09:50
Vekillerden Çiftlikköy Çıkarması

AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’la birlikte Kılıçköy, Çukurköy, Dereköy ve Laledere köyünü ziyaret etti.

Meclisin tatilde olmasından dolayı zamanlarının büyük bölümünü Yalova’da geçiren AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, köyleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini öğreniyorlar. Bu kapsamda Çiftlikköy ilçesine bağlı Kılıçköy, Çukurköy, Dereköy ve Laledere köylerini ziyaret eden vekillere Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri ile Çiftlikköy Belediyesi AK Partili Meclis üyeleri de eşlik ettiler. Köylerde köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet eden vekiller yaşanan sorunlar ve talepleri vatandaşlardan öğrenirken, birçok sorun ve talep anında çözüme kavuşturuldu. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve Yalova İl Genel Meclisi Başkan Vekili İdris Durmuş da köylerde yapılan çalışmalar ve bundan sonra atılacak adımlarla ilgili bilgiler verdiler.

Her zaman halkla içiçe olduklarını dile getiren ve AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, “AK Parti halktan kopuk bir yönetim anlayışını her zaman reddetmiş, halkın sinesinden çıktığını unutmadan övgüyü de, eleştiriyi de, sorunu da, talebi de bizzat halkından almıştır. Partimiz her zaman halkına hizmet yolunda çalışacak, halkına hizmetkar olmaktan gurur duyacaktır. Bizler de belediye meclis üyelerimizden tutun da, il genel meclisi üyelerimize, parti yöneticilerimizden tutun da milletvekillerine kadar hep bu anlayışla halkımızın hizmetindeyiz” dediler.
Vekilleri ve parti yöneticilerini köylerinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Kılıçköy, Çukurköy, Dereköy ve Laledereli vatandaşlar ise, Büyükgümüş, Akyol ve Silpagara teşekkür ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle