Vefa Salman’a Berberinden Jest

13 Ekim 2010 00:00

Üç gün önce doğum günü olan Yalova’nın renkli simalarından ve sitemizin köşe yazarı Vefa Salman’a, en güzel sürprizi Huzur Sokakta faaliyet gösteren berberi Prestij Erkek Kuaförü yaptı.

Doğum gününde traş olduktan sonra, kendisi için hazırlanmış doğum günü pastasını gören Salman duygusal anlar yaşadı. Sürpriz doğum gününün bir de sürpriz konuğu vardı, Kent Konseyi Başkanı ve eski milletvekili Şükrü Önder.

Prestij Erkek Kuaförünün sahipleri ve aynı zamanda teyze çocukları olan Berber Erol ile Berber İsmail, Vefa Ağabeyimizin doğum günü olduğunu biliyorduk, ona sürpriz yaparak hep beraber mutlu dakikalar geçirmek istedik. Bizde çok keyifli anlar geçirdik ve ona pastanın üzerinden de takılmadan edemedik diye konuştular.

Gerçekten hoş ve beklemediğim bir sürpriz oldu diyen Vefa Salman, Erol ve İsmail’e yürekten teşekkür ediyorum, bana büyük bir mutluluk yaşattılar. Küçük bir ilin ve samimi ortamın ayrıcalığı işte burada diye devam eden Salman, insan hayatında berberi her zaman önemlidir, kardeşlerimin yaptığı bu jest, bunun çok somut bir kanıtı, ama pastanın üstüne yazdırdıkları yazının aynısını günü geldiğinde onlara da yazdırmayı Allah bana nasip etsin dedi.

Pasta kesme törenine eşlik eden Şükrü Önder’de “aramıza, yaşlılar dünyasına hoş geldin Vefa” diyerek 46 yaşına adım atan Salman’a göndermede bulundu.
Nice mutlu, sağlıklı ve uzun yıllara Vefa Salman.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle