Vefa Salman Chp Çiftlikköy Teşkilatı İle Buluştu

01 Nisan 2023 12:16
Vefa Salman Chp Çiftlikköy Teşkilatı İle Buluştu

CHP Yalova Milletvekili aday adayı Vefa Salman, CHP Çiftlikköy İlçe Teşkilatı Başkanı Cüneyt Çalışkan ve parti yöneticileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

CHP Yalova Milletvekili aday adayı Vefa Salman, seçim çalışmaları kapsamında CHP Çiftlikköy ilçe teşkilatını ziyaret etti. Salman’ı CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan ve parti yöneticileri karşıladı. Salman, ilçe yönetimiyle ulusal ve yerel siyaset üzerine istişarelerde bulundu. Salman, ziyareti sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ilçe yönetimine konukseverlikleri için teşekkür etti. Salman, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, CHP’nin 28. dönem milletvekilliği seçimlerinde Yalova’dan güçlü bir temsil çıkarmak için çalıştıklarını söyledi. Salman, “CHP olarak Yalova’nın sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimiz var. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri ülkemiz için çok önemli bir dönüm noktası. Bu seçimlerde CHP iktidarını kurmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan ise, Vefa Salman’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çalışkan, “Vefa Salman kardeşimiz Yalova’nın tanınmış ve sevilen bir ismi. Milletvekili aday adaylığı sürecinde kendisine başarılar diliyoruz. CHP olarak Çiftlikköy’de de seçimlere hazırız. Halkımızın desteğiyle CHP’yi iktidara taşıyacağız” diye konuştu.
CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, ziyaretinin anısına CHP Yalova Milletvekili aday adayı Vefa Salman’a üzerinde Atatürk resmi işli bir halı verdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle