Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

01 Şubat 2023 11:21
Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

Yalova Valisi Muammer Erol Yalova’nın Çınarcık ilçesine bağlı köyleri gezerek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Vali Erol köyleri ziyaretinde çiçeklerle karşılandı.

Yalova Valisi Muammer Erol köy ziyaretlerini sürdürüyor. Bu çerçevede Çınarcık ilçesine bağlı köyleri ziyaret eden Vali Erol’a Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Ali Naci Binici, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz da eşlik etti. Vali Erol beraberindeki heyetle birlikte Kocadere Kadın Kooperatifinin ziyaret ederek kadınların yaptığı çalışmaları inceleyerek bilgi aldı. Yalova Valisi Muammer Erol Kocadere, Şenköy, Ortaburun ve Çalıca köylerinde vatandaşlarla da bir araya geldi. Yöneticilerden köylerin genel durumu, yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra vatandaşlarımızla sohbet eden Erol, sorun ve taleplerini dinledi. Köy ziyaretlerinin temelinde köylerde yaşayan vatandaşların rahatının, huzurunun ve güveninin sağlanmasının yattığını ifade eden Yalova Valisi Muammer Erol, “Bugün ilçe ziyaretlerimiz kapsamında Çınarcık ilçemizi ziyaret ettik. Köy ve mahalle muhtarlarımızla bir araya gelip taleplerini alarak çözüm yoluna gittik. Ayrıca esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu esnada vatandaşlarımızın samimiyeti ve yakın ilgileri bizi ziyadesiyle mutlu etti. Vatandaşlarımızın huzur ve refahı için devletimizin her türlü imkanını sağlamaya gayret ediyoruz.’’ dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren köy sakinleri, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Muammer Erol’a teşekkür etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle