Vali Erol’dan Soyer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Vali Erol’dan Soyer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Valisi Muammer Erol, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret ederek belediye başkanlığı görevinde başarılar diledi.

Yalova Valisi Muammer Erol Çınarcık ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Çınarcık Kaymakamlığı’na giden vali Erol burada brifingin aldı.  Vali Erol ardından Çınarcık Belediyesi’ne geçti. Yalova Valisi Erol’u Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, birim müdürleri ve belediye personeli karşıladı.  Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Numan Soyer, “Sayın Valimizin belediyemize yapmış oldukları bu ziyaret bizleri oldukça mutlu etmiştir” dedi.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in 31 Mart Yerel Seçimlerinde göreve seçilmesinden dolayı tebrik eden Vali Erol, Başkan Soyer’e başarılar diledi. Yapılan tebrikten dolayı Vali Erol’a teşekkür eden Başkan Numan Soyer ; “Yeşille mavinin iç içe olduğu Çınarcık’ın menfaatlerini ön planda tutarak Sayın Valimiz Muammer Erol ile kentimizi daha da güzelleştirmek için iş birliği içinde olacağız” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle