Vali Erol’dan MHP Ve CHP’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Vali Erol’dan MHP Ve CHP’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Valisi Muammer Erol, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel’i makamında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

MHP Genel Merkezi tarafından MHP Yalova İl Başkanlığı görevine atanan Namık Öz atama sonrasında Yalova Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret etmişti. Vali Erol’da MHP Yalova İl Teşkilatı’na gelerek il başkanı Namık Öz’e iade-i ziyarette bulundu. Öz’e görevinde başarılar dileyen Vali Erol parti çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ise parti çalışmaları hakkında Vali Erol’a bilgi aktardı. Kongre sürecinin başladığını belirten Öz, kongrelerin en kısa süre içerisinde tamamlanacağının altını çizdi. Göreve atanmaları sonrasında toplumun her kesimi ile kucaklaşmaya başladıklarını vurgulayan Öz, halkın yerel konuların yanısıra ülke meseleleri ve güncel gelişmeler konusunda da Vali Erol’la görüş alışverişinde bulundu.

Gürel çalışmaları anlattı
Vali Erol’un iade-i ziyaretlerinden birisi de CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel’e gerçekleşti. Vali Erol’u partiye gelişinde kapıda karşılayan Gürel ardından parti yöneticileri ile birlikte Erol’u ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti vurgulayan Gürel parti çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Yalova Valisi Muammer Erol Gürel ve parti yöneticileri ile sohbet etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle