Vali Erol’dan, “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Vali Erol’dan, “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a, “Geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette Yalova’da alınan tedbirler de konuşuldu.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk yakalandığı Covıd19 hastalığı sonrasında önce özel bir hastaneye ardından da Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakıma alınmıştı. Hastalık sürecini oldukça ağır geçiren Tutuk, geçtiğimiz günlerde tedavisini tamamlayarak taburcu oldu. Bir süre evde istirahat eden Tutuk ardından da görevine geri döndü. Bu kapsamda Yalova Valisi Muammer Erol da Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Vali Erol da bir süre önce hastalanmış ve tedavi görmüştü.

Ziyaretten çok memnun olduğunu vurgulayan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise Vali Erol’a teşekkürlerini iletti. Hastalık ve tedavi süreci hakkında bir süre konuşan Vali Erol ve Başkan Vekili Tutuk ilde sürdürülen korona virüs tedbirleri konusunda da görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle