Vali Erol’a Yalovaspor Forması

15 Temmuz 2023 11:17
Vali Erol’a Yalovaspor Forması

Yalova Valisi Muammer Erol’u ziyaret eden Yalovaspor Başkanı İsmail Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Vali Erol’a Yalovaspor forması hediye etti.

Hedefini profesyonel lig olarak belirleyen Yalovaspor bu hedefine ulaşmak için Yalova Belediyesi desteği ile çalışmalarına başladı. Bu çerçevede ilk olarak süper amatör lig şampiyonluğu ve ardından da Bölgesel Amatör Lig (BAL) şampiyonluklarına ulaşması gereken takım kurduğu güçlü yönetimle çalışmalara hızlı başladı. Yalovaspor başkanı İsmail Kaya ve yönetim kurulu üyeleri bu çerçevede Yalova Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Güçlü bir ekip kurmak için çalışmaların sürdüğünü dile getiren Kaya, hedeflere adım adım ulaşacaklarına dikkat çekti. 2 yılda profesyonel lige yükselmek gibi bir hedeflerinin olduğuna dikkat çeken Kaya, “Yalova’nın hak ettiği yerde olması için elimizden geleni yapacağız. Yalova Belediyesi’nin desteğiyle güçlü bir kadro oluşturduk. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Hem tecrübeli hem de genç oyuncularla başarılı bir sezon geçirmeyi planlıyoruz” Dedi.
Yalovaspor’un teknik direktörlüğüne ilimizin önemli futbol adamlarından Faruk Yiğit’in getirildiğine de dikkat çeken Kaya Yiğit’e güvendiklerini dile getirerek, “Faruk hocamızın tecrübesi ve vizyonu bizim için çok önemli. Kendisiyle uyumlu bir şekilde çalışacağız. Oyuncularımızın da hocamızın verdiği taktik ve disiplini sahaya yansıtacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.
Yalova Valisi Muammer Erol ise ziyaretlerinden dolayı Yalovaspor başkanı İsmail Kaya ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek Yalovaspor’a başarılar diledi.

Ziyaretin anısına Yalova Valisi Muammer Erol’a Yalovaspor forması hediye edildi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle