Uyuşturucuya Darbe Üzerine Darbe

29 Kasım 2021 09:19
Uyuşturucuya Darbe Üzerine Darbe

Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarla uyuşturucu satıcı ve uyuşturucu kullananlara yönelik darbe üzerine darbe indiriliyor.

Uyuşturucu ile mücadele de hız kesmeyen Yalova Emniyet Müdürlüğü bu kapsamda gerek operasyonlar ve gerekse saha çalışmaları ile uyuşturucu tacirleri ve kullanıcılarına göz açtırmıyor. İl merkezinde ve ilçelerde yapılan uygulama ve operasyonlar ise asayiş bültenlerine şu şekilde yansıdı; “Bağlarbaşı Mahallesinde N.Ş. isimli şahıstan daralı ağırlığı (1,65) gram gelen Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. Gaziosmanpaşa Mahallesinde durdurulan 77 plaka sayılı araç sürücüsü G.Ç. isimli şahıstan daralı ağırlığı (2,03) gram gelen Esrar maddesi elde edildi. Termal Yalova yolunda durdurulan 34…plaka sayılı araçta bulunan araç sürücüsü H.O. isimli şahıstan 1 adet cam aparatı, sağ ön yolcu koltuğunda F.B. isimli şahıstan daralı ağırlığı (8,80) gram gelen Sentetik Kannabinoid maddesi ve daralı ağırlığı (0,25) gr gelen Metamfetamin maddesini elde edildi. Çiftlikköy İlçesi Eskihisar Topçular İDO İskelesinde içerisinde İ. K. ile U. G. isimli şahısların bulunduğu 61 plaka sayılı araçtan (64) gr Sentetik Kannabinoid Maddesi elde edildi. Süleymanbey mahallesinde M. A. isimli şahıstan (35,81) gr, T. T. isimli şahıstan (0,93) gr Sentetik Kannabinoid Maddesi, İ. K. isimli şahıstan (0,70) gr Sentetik Kannabinoid Maddesi ile (1,05) gram olan Metamfetamin Maddesi elde edilmiştir.

İl Merkezi: 17.11.2021 günü görevlilerce yapılan çalışmalarda Bağlarbaşı Mahallesinde U.G.isimli şahıstan (1,88) gram Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. Süleymanbey Mahallesinde E.K. isimli şahıstan (0,41) gram Esrar maddesi elde edildi. Fevzi Çakmak Mahallesinde R.P. isimli şahıstan (0,49) gram Metamfetamin maddesi, U.A. isimli şahıstan (3,62) gram Metamfetamin maddesi elde edildi”

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle