Uyuşturucuya Darbe Üstüne Darbe

Uyuşturucuya Darbe Üstüne Darbe

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri yapılan çalışmalar neticesinde uyuşturucu satıcı ve kullanıcılarına darbe üzerine darbe indirmeyi sürdürüyor.

 Bu kapsamda gerçekleştirilen çalışmalarda Bonzai olarak adlandırılan Sentetik Kanabinoid ve Metamfetamin adlı uyuşturucular ele geçirildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri Korona Virüs tedbirlerine yönelik çalışmalar nedeniyle yoğun günler geçirse de uyuşturucu ile mücadeleyi aksatmadan sürdürüyorlar. Bu kapsamda gerçekleştirilen çalışmalarda uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına göz açtırılmıyor. Yapılan çalışmalar ise vukuat bültenlerine şu şekilde yansıyor;

Çiftlikköy İlçesi Sahil Mahallesinde Y.Ç. adlı şahıstan (0.52) gram Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. Çiftlikköy İlçesi Vopak Uygulama Noktasında M.K. adlı şahıstan (0,70) gram Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi.İzmit-Yalova Karayolu üzerinde bulunan durumundan şüphelenilmesi üzerine durdurulan 34  plakalı araçta bulunan Y.V., B. T. ve M.K.T. (2.144) gram Esrar maddesi ile (26) adet Sentetik Madde elde edildi. Yalova il merkezi Dere Mahallesinde B.T. adlı şahıstan (1.02) gram Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. İl Merkezi Bahçelievler Mahallesinde O.K. adlı şahıstan (1,60) gram Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. İzmit-Yalova Otoyolu üzeri Eskihisar-Topçular Feribot İskelesi araç çıkışında durdurulan 16 plakalı araçta bulunan O.İ., R.Ç. ve Y.K. adlı şahıslardan (36,32) gram Metamfetamin maddesi elde edildi. Çiftlikköy İlçesi Yalova-İzmit Karayolu Vopak Uygulama Noktasında durdurulan 77 plakalı araçta bulunan B.B. adlı şahıstan (6,16) gram Metamfetamin maddesi elde edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle