Uyuşturucu İle Mücadele Sürüyor

Uyuşturucu İle Mücadele Sürüyor

Yalova Emniyet Müdürlüğü il merkezi ve ilçelerde uyuşturucu kullanımı ve ticareti ile mücadelesini aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda düzenlenen operasyonlar ve denetimlerde uyuşturucu madde ele geçirilirken uyuşturucu kullanan ve satanlar hakkında ise yasal işlem yapıldı.

Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde uyuşturucu satan ve kullananlara adeta göz açtırılmıyor. Yapılan operasyonel çalışmalar ise asayiş bültenlerine şu şekilde yansıdı: İl Merkezinde yapılan çalışmalarda 77 Plaka sayılı araçta C.Ş. adlı şahıstan  25 gram Skunk Maddesi ve 1,14 gram taş kokain maddesi elde edildi. İl Merkezinde yapılan çalışmalarda Bağlarbaşı Mahallesinde S.T. adlı şahıstan 0,51 gram sentetik kannabinoid maddesi elde edildi. İl Merkezinde yapılan çalışmalarda 77 Plaka sayılı araçta C.Ş. adlı şahıstan 25 gram Skunk Maddesi ve 1,14 gram taş kokain maddesi elde edildi. İl Merkezinde yapılan çalışmalarda Bağlarbaşı Mahallesinde S.T. adlı şahıstan 0,51 gram sentetik kannabinoid maddesi elde edildi. İl Merkezinde yapılan çalışmalarda Bağlarbaşı Mahallesinde A.M. adlı şahıstan (3,68) gram Sentetik Kannabinoid maddesi, İ.B. adlı şahıstan (1,37) gram Skunk maddesi elde edildi. İl Merkezinde yapılan çalışmalarda Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde S.B. adlı şahıstan (0,46) gram Skunk maddesi elde edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle