Ünlü Sanatçı Mutlu Güney, Öğrencilerle Buluştu

05 Kasım 2022 09:39
Ünlü Sanatçı Mutlu Güney, Öğrencilerle Buluştu

Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon Alanı tarafından düzenlenen söyleşide ünlü oyuncu Mutlu Güney öğrencilerle buluştu.

Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon Alanı Öğretmeni Hatice Ersan koordinesinde okulun konferans salonunda gerçekleşen söyleşide Mutlu Güney öğrenci ve katılımcılarla oyunculuk, tiyatro, yönetmenlik, senaryo ve sosyal medyanın etkileri hakkında deneyimlerini paylaştı.

Öğrencilerin ve katılımcıların sorularını cevaplayan Mutlu Güney, tiyatroda işlerin televizyona göre biraz daha zor olduğuna işaret ederek, orada oyuncu izleyici ile yüz yüze bakıyorsunuz. Tiyatroda oyunculuk yapan birinin televizyona geçmesi daha kolay ifadesini kullandı.

Güney, öğrencilerden gelen soru üzerine, senaryosuna inandığı bir filmde gençlere yardımcı olmak adına ücret almadan rol alabileceğini belirtti. Dizi sektörünün zorluğuna da değinen Güney, Türkiye’de dizi sürelerinin çok uzun olduğunu ancak son zamanlarda sektör adına güzel gelişmelerinde olmaya başladığını söyledi.

Gerçekleşen söyleşinin ardından Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Enes Kılıç, ünlü oyuncu Mutlu Güney’e çiçek ve plaket takdim etti. Program hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

 

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle