“Üniversitemizin Gelişimini Önemsiyoruz”

“Üniversitemizin Gelişimini Önemsiyoruz”

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’yi makamında ziyaret ederek üniversite ve süren uzaktan eğitim hakkında bilgiler aldı.

Bağatar, “Yalova Üniversitesi’nin gelişimini önemsiyoruz” dedi.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Başkan yardımcıları ve İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek’i makamında ağırladı. Yalova Üniversitesi’nde süren çalışmalar, online eğitim ve diğer çalışmalarla ilgili konuklarına bilgiler veren Rektör Cebeci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bağatar ve beraberindekilere teşekkür etti.
AK Parti’nin göreve gelmesi ile birlikte 81 ili üniversiteye kavuşturduğunu bu süreçte Yalova’nında hayalini kurduğu üniversite ile buluştuğunu hatırlatan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Üniversiteler bulundukları illerin gelişiminde çok önemli bir rol üstleniyorlar. Biz bu nedenle Yalova Üniversitesinin gelişimini önemsiyoruz. Üniversitemiz ne denli gelişirse ilimize olan katkıları da o oranda artacaktır. Bugüne kadar Yalova Üniversitesi’nin her zaman yanında olduk. Sorunlarının çözümünde ve önünün açılmasında gereken ne varsa yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Yalova Üniversitesi’nin ülkemizin en saygın üniversiteleri arasında yer aldığını görmek istiyoruz” diye konuştu.

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ziyaretin anısına Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’ye bir hediye de sundu. Cebeci, Bağatar ve beraberindekiler bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle