Ümit Korkmaz CHP’ye Katıldı

Ümit Korkmaz CHP’ye Katıldı

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, Çiftlikköy CHP İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, il ve ilçe yöneticilerin katılımlarıyla DP'li Taşköprü Belediye Meclisi üyesi Ümit Korkmaz, CHP'ye katıldı.

201-2019 yılları aralığında Taşköprü Belediye Meclisi CHP meclis üyesi olarak görev yapan Ümit Korkmaz, daha sonra partiden istifa etmiş ve DP’ye katılmıştı. 2019 yılında yapılan yerel seçimde Demokrat Parti’den Belediye Meclisi üyesi seçilen Ümit Korkmaz, düzenlenen törenle CHP’ye geri döndü. Korkmaz’ın CHP’ye katılması nedeniyle bir tören düzenlendi. CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel’in yanısıra partinin il ve ilçe yöneticilerinin de hazır bulunduğu törende rozeti Korkmaz’a takan Gürel, “Ümit Korkmaz kardeşimize yuvasına geri dönüşünden dolayı ‘hoş geldin’ diyoruz. Bizler ilde de, ilçelerde de beldelerde de hizmet odaklı siyaset yapıyoruz. Bu yolda bizimle yürüyecek olan dava arkadaşlarımızı yanımızda görmek bizleri daha da güçlendiriyor” dedi.
CHP Çiftlikköy ilçe Başkanı Cüneyt Çalışkan ise, “Ümit Korkmaz partimizde çalışkanlığı ile bilinen iyi bir CHP’lidir. Şimdi yeniden yuvasına geri döndü. Bu bizleri mutlu ettiği kadar motive etti. Kendi ile yeniden aynı yolda yürüyecek olmanın heyecanını yaşıyor ve ‘hoş geldin’ diyoruz” şeklinde konuştu.

Ümit Korkmaz’ın CHP’ye katılması ile birlikte Taşköprü Belediye Meclisindeki üye dağılımı ise DP: 4, Ak Parti: 4 ve CHP:1 olarak değişti.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle