Uludağ Elektrik Bölge Yönetmenliği Açıldı

Uludağ Elektrik Bölge Yönetmenliği Açıldı

CLK Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmenliği, Müşteri İşlem Merkezi (MİM) açılışını gerçekleştirdi.

MİM'de tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik ve avantajlı tarifeler gibi birçok işlem yapılabilinecek.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş., Müşteri İşlem Merkezlerine (MİM) bir yenisini Yalova'da ekledi. CLK Uludağ Elektrik Bandırma Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi açılışına, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, YASKİ Başkanı Ahmet Özsümer, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Yalova Bölge Yönetmeni Serper Acar ile çok sayıda davetli katıldı.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, MİM'lerle müşterilere daha kısa işlem süreleri ile bekleme sürelerini ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını belirtti. Aytac, hedeflerinin daha konforlu ve ferah mekanlarla hizmet kalitesini artırmak olduğunu kaydederek, Yalova Bölge Yönetmenliği'nin Yalova merkezinin yanısıra Çınarcık, Armutlu ve Altınova ilçelerine de hizmet verdiğini dile getirdi.

MİM'ler aracılığıyla bölge halkının EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 3 bin 600 kilovat ve üzerinde elektrik tüketen serbest tüketiciler için CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan "Yuvam Güvende" kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (mesken, esnaf ve sanayi) yararlanabileceklerini ifade eden Aytac, müşterilerin, Müşteri İşlem Merkezi'nden yapılabilecek tüm işlemleri CLK Uludağ Elektrik resmi web sayfası online.clkuludag.com.tr adresinden de yapılabileceğini de kaydetti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle