Ülkü Ocakları’ndan Birlik Ve Beraberlik Gecesi

Ülkü Ocakları’ndan Birlik Ve Beraberlik Gecesi

Yalova Ülkü Ocakları birlik ve beraberlik gecesi münasebetiyle düzenlenen yemekte bir araya geldi. Yemeğe Yalova Valisi Muammer Erol da katıldı.

Yalova Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesi yoğun bir katılıma sahne oldu. Gecenin açılış konuşmasını ise Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Tanaçan yaptı.  Yalova Valisi Muammer Erol olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Tanaçan, “Camia olarak geçtiğimiz bu zor günlerde böyle etkinliklerin anlamlı olduğuna inanıyor ve camiamızı bir araya getirmenin önemini vurgulamak istiyorum. İstişare meclislerimizin bu buluşmalarla artmasından Ülkücü - Milliyetçi hareket her zaman kârlı çıkacak ve verdiğimiz birlik mesajı Yalova için manidar olacaktır” dedi.

Programa Yalova Valisi Muammer Erol, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz, Yaski Başkanı Adnan Kırtay, YTSO Başkan Yardımcısı Özkan Şenel, MHP Belediye Meclis Üyesi Bahattin Erbay, Eski İl ve İlçe Ocak Başkanları ve çok sayıda Ülkücü camiaya gönül verenler katıldı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle