“Ülkemizi Daha İyi Yarınlara Taşıyacaksınız”

“Ülkemizi Daha İyi Yarınlara Taşıyacaksınız”

Yalova Valisi Muammer Erol, ziyaret programları kapsamında Çiftlikköy Şehit Abdülhamit İmam Hatip Ortaokulu ile Ragıp – Naile Anaokulunu ziyaret etti.

Çiftlikköy Şehit Abdülhamit İmam Hatip Ortaokulu 6/C sınıfı öğrencisi Ahmet Kerem Kutgün’ün okula davet ettiği Yalova Valisi Muammer Erol, öğrencilerin davetini kırmadı. Yetkililerden okulla ilgili bilgileri alan Vali Erol, daha sonra 6/C sınıfına gelerek sınıf öğretmeni ve öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ziyaret sonrası öğrencilere çikolata ikram ederek öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Ziyaretlerin ikinci durağı Ragıp – Naile Anaokuluydu. Anaokulunu ziyaret eden Vali Erol, yetkililerden okul hakkında bilgi aldı. Ardından anaokulu öğrencileri ile sıcak bir ortamda sohbet eden Vali Erol’a minik öğrenciler tarafından bir buket çiçek takdim edildi. Vali Erol çocuklara nasihatlerde bulunmayı da ihmal etmedi. İyi bir eğitimin toplum ve ülke açısından önemine değinen Vali Erol, “Ülkemiz ve milletimiz sizlerden büyük şeyler bekliyorlar. Yarınları bizlerden devralacak olan sizlersiniz. O nedenle çok iyi bir eğitim almalı ve ülkemizi ve milletimizi çok daha iyi yarınlara taşımalısınız” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle